Hakkımızda

Köy Düzeni: Oyuncunun Seçimi, Uzmanların Tavsiyesi!

Clash of Clans dünyasında sizi bir adım öne taşıyacak özel köy düzenleri arayışı içindeyseniz, doğru adrestesiniz. “Köy Düzeni” olarak, her seviye için özenle hazırlanmış, deneyimli oyuncular ve uzmanlar tarafından test edilmiş köy düzeni önerileriyle hizmetinizdeyiz.

Misyonumuz

Clash of Clans oyununu sevdik. Ancak, birçok oyuncunun en uygun köy düzenini bulma konusunda zorluk yaşadığını gözlemledik. Biz de bu ihtiyaçtan yola çıkarak, her seviye oyuncu için en optimal köy düzenini sunma misyonuyla yola çıktık.

Ekibimiz

Köy Düzeni’nin arkasında, oyun dünyasını yakından tanıyan ve sizlere en iyi hizmeti sunma amacıyla çalışan bir ekip bulunmaktadır. Editörlerimiz Arin ve Batuhan, her bir köy düzenini titizlikle inceleyip, oyuncuların ihtiyaçlarına en uygun olanları seçmektedir.

Teknolojik Altyapımız

Web sitemiz, sektörün öncüsü THUZY DIGITAL AGENCY tarafından desteklenmektedir. WordPress altyapısı ile hazırlanmış olan web sitemiz, kullanıcı dostu arayüzü ve hızlı erişim özellikleri ile dikkat çekmektedir.

Bize Ulaşın

Oyun dünyasında yer alan yenilikler, önerileriniz veya sorularınız için bizimle dilediğiniz zaman site@thuzy.co e-posta adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Her oyun seviyenizde sizinle birlikte olmak dileğiyle… Bol raid’li günler!