Clash Of Clans Hesap Alım ve Satım

Son zamanların en popüler oyunlarından birisi olan Clash of Clash’de diğer üyelerden bir adım öne çıkmak ister misiniz? O zaman sizlere birbirinden uygun fiyata hesaplara erişebilirsiniz. Clash of Clans hesap satışı sayesinde en iyi hesaplara erişebilir aynı zamanda diğer üyelerden bir adım daha öne çıkabilirsiniz.

Milyonlarca oyuncunun beğenerek oynadığı Clash Of Clans’da iyi bir hesap sahibi olmak artık çok kolay. Clash Of Clans satılık hesaplarına site sayesinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Clash Of Clans hesap satın alma işlemlerinde birbirinden hiçbir sorun yaşamadan yalan dolan olmadan istediğiniz hesabı satın alıp kullanabilirsiniz.

Clash of Clans oyunu dünyada birden fazla kişi tarafından oynanan, daima güncelliğini koruyan strateji oyunlarından biridir. Burada oyunun amacını özetleyecek olursak köyünüzde yer alan üretim binalarından ve diğer köyler üzerinden yaptığı baskın sonucunda elde ettiğiniz ganimetler ile beraber köyünüzde bulunan binaları geliştirmek üzerine kurulmuştur.

Burada binalar; üreticiler ve savunmacılar başta olmak üzere ikiye ayrılırlar. Binanın yanı sıra bir de köyünüzün ortasında bulunan ve kendi içerisinde de bir özelliği olmayan ancak klan savaşında ilk olarak korumanız gereken bir belediye binası yer almaktadır. Savaş yaparken belediye binanızı yıkan düşmanlar sizden bir yıldız almış olurlar, bundan dolayı klan savaşında kazanmak istediğiniz zaman bu binayı ilk olarak korumanız gerekiyor. Kale gittiği zaman köyünüz de gidecektir.

Clash Of Clans Hesap Alım ve Satım
Clash Of Clans Hesap Alım ve Satım

Clash Of Clans’da Üretim Nedir?

Clash of Clans hesaplarınızı geliştirmenin yolu üretimden geçmektedir. Oyunda üç farklı hammadde bulunmaktadır.

  • Altın: Oyundaki savunma binalarının, belediye binasının, surların, klan kalesinin, iksir deposu ve iksir toplayıcılarının geliştirilmesinde kullanılmaktadır.
  • İksir: Oyun için önemli olan bir diğer hammadde ise iksirdir. Burada altın madeni, altın kara iksir sondası, altın deposu, kara iksir deposu, büyü fabrikası, kara büyü fabrikası, ordu kampı, kışla ve kara kışla binalarının yükseltilmesinde kullanılır. Aynı zamanda köyünüzde yer alan üç kahraman arasında “büyük koruyucu” olarak ganimet ve klan savaşında ihtiyacınız olan 14 farklı asker ile 7 farklı büyü sayesinde iksir üretilmektedir.

Clash of Clans (COC) Hesabı Nasıl Satılır?

Birçok sitede sadece Clash of Clans hesabı satışı değil aynı zamanda hesap alımı da yapılmaktadır. Sitelerde Clash of Clans hesabınızı satmak istiyorsanız aradığınız sayfayı kolayca bulabilirsiniz. Siteler sayesinde istediğiniz zaman kolay bir şekilde hesabınızı satabilirsiniz.

Nasıl mı? Hemen açıklayalım. Clash of Clans hesabı satmak için öncelikle Supercell ID bağlantısının olması ya da olmamasının hiçbir önemi bulunmamaktadır. Burada hem Supercell ID bağlı hesaplar üzerinden veya Supercell ID bulunmayan hesapların da satışı bulunmamaktadır.

Clash of Clans (COC) Hesabı Nasıl Satılır?
Clash of Clans (COC) Hesabı Nasıl Satılır?

Clash of Clans hesap satışında Supercell ID bağlantısı olmayan hesabınızı siteler üzerinden en iyi şekilde ekleyebilirsiniz. Burada aynı zamanda hesabınızı belli bir ilan olarak eklediğiniz zaman hesap ile ilgili olarak önemli içeriklerin birçoğu otomatik bir şekilde eklenmektedir.

Sizin yapmanız gereken ilan verirken sadece taş sayısını girmeniz gerekmektedir. Burada ilanınıza bir alıcı üzerinden ödeme yapılmasında da sizin ile yetkili birim satış işlemlerini tamamlamak için hemen irtibata geçer ve kısa bir zamanda da teslimat işlemlerini tamamlanmış olacaktır.

Clash of Clans Satılık Hesap Arıyorum. Nasıl Satın Alabilirim?

Clash of Clans Satılık Hesap Arıyorum. Nasıl Satın Alabilirim?
Clash of Clans Satılık Hesap Arıyorum. Nasıl Satın Alabilirim?

Clash of Clans satılık hesap almak istiyorsanız burada birden fazla bütçeye uygun olarak yüzlerce ilan içinden kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Ve ilana ödeme işlemlerinin ardından satın alım sürecini başlatmış olursunuz.

  • İlk olarak siteye kaydolun.
  • Daha sonra COC Hesap Satış sekmesine gidin.
  • Burada satın alacağınız ilanın içerisine girin.
  • Beğendiğiniz hesabı satın alma işlemi için gerekli olan bakiyeyi bu kısma tıklayarak yükleyin.
  • “Hemen Satın Al” butonuna tıkladıktan sonra da satın alım sürecini başlatmış olun. Bu süreç içinde herhangi bir sorun yaşadığınız zaman sayfanın sağ alt kısmında yer alan canlı destek servisi üzerinden iletişime geçerek COC hesap alım satım için yardım alabilirsiniz.

Sitede almak istediğiniz COC hesapları son derece güvenli olup hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Aldığınız hesaplar tamamen sizlere ait olup hiçbir şekilde üçüncü taraflara erişilmemektedir. Clash of Clans hesap alım satımı için güvenli bir site arıyorsanız uygun siteleri tercih edebilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın