Battle Teams 2 Nedir? Nasıl Oynanır? (Detaylı Rehber)

Birçok kişinin vakit ayırdığı aktivitelerin başında çevrimiçi oyunlar gelir. Kişilerin vaktinin büyük bir kısmını ayırmış olduğu çevrimiçi oyunlar, farklı farklı kategorilerden meydana gelir. Son teknoloji üretimi bir savaş oyunu olan battle teams 2 isimli çevrimiçi oyun, çoğu kişi için büyük bir merak uyandırır.

Geçtiğimiz yıllarda ilk kez piyasaya sürülen bu çevrimiçi oyunun geliştiricisi Zhejiang Wuduan Teknoloji Limited Şirketi’dir. FPS ve TPS gibi çoklu oyun modlarıyla tüm oyuncuları adına benzersiz ve adil bir rekabet ortamında muhteşem bir oyun deneyimi sunan battle teams 2, çevrimiçi oyun modu ile ücretsiz bir yapıya sahiptir. Bu kapsamda bünyesinde barınan birbirinden farklı oyun modları, eşit ve rekabetçi oyun ortamı ve %100 Türkçe içeriği ile battle teams 2 tüm dikkatleri üzerinde toplar. Bu gibi özellikleri ile ön plana çıkan bu çevrimiçi oyun, öğreniminin kolay olması ile de büyük bir fark ortaya koyar.

Battle Teams 2 Rehber
Battle Teams 2 Rehber

Battle Teams 2 Nasıl Bir Oyundur?

Her oyunun bünyesinde kendine özgü bir yapı barındırması gibi battle teams 2 isimli oyun da bünyesinde kendine özgü bir yapı barındırır. Bu oyunu oynayan her kullanıcının merak ettiği battle teams 2 nasıl bir oyundur sorusunun doğru bir şekilde cevap bulması oldukça büyük bir önem arz eder. Bu kapsamda battle teams 2 çevrimiçi oyunu, her kullanıcısı adına onlarca çevrimiçi oyun modu imkânı sunan, çok oyunculu taktiksel bir FPS oyunu özelliğine sahiptir.

Bu oyunda takım savaşı, bomba imha, eleme modu gibi klasik oyun modlarının yanı sıra Battle Royale, 25 Takım Savaşı, Mutant ve Koca Kafa Modları gibi birbirinden farklı ve yenilikçi içerikler bulunur. Bu gibi farklı özellikleri bünyesinde barındıran bu çevrimiçi oyun, yeteneğin ön plana çıkarıldığı bir oyun olarak dikkat çeker ve bu alanda büyük bir fark yaratır. Birçok farklı oyun modları ile kullanıcılarının karşısına çıkan battle teams 2, her kullanıcısının farklı deneyimler yaşamasını mümkün bir hale getirir.

Battle Teams 2 Oyun Modları Nelerdir?

Battle Teams 2 Oyun Modları Nelerdir?
Battle Teams 2 Oyun Modları Nelerdir?

Bünyesinde birbirinden farklı oyun modlarını barındıran beta teams 2 çevrimiçi oyunu, bu anlamda tüm kullanıcılarını tatmin eder. Bu kapsamda ihtiyaçları karşılayan battle teams 2 oyun modları şu şekilde ortaya çıkar:

  • Takım savaşı modu ile 10 oyuncu arasından belli bir süre veya belli bir öldürme kotasına ulaşan takım, oyunu kazanmış olur. Bu modda eğer ki, belirlenen öldürme seviyesine ulaşılmadan süre dolarsa, bu alanda en yüksek öldürme seviyesine ulaşmış olan takım oyunu kazanmış olur.
  • Bomba imha modu ile 10 oyuncu kendi arasında iki eşit parçaya bölünerek iki tara ayrılır. Bu modda bir takım hücum ederken diğer takım savunma yapar. Bu bölüm toplam 7 raunttan oluşur. Maç sonunda en fazla raunt kazanan takım oyunu da kazanmış olur.
  • Battle royale modu ile 64 oyuncu tek bir haritaya atlar. 16 adet takımın yer aldığı oyunda her takım 4 kişiden oluşur. Bunlar da son haritada ayakta kalmak için savaşmak zorundadır.
  • Mutant modu ile 24 oyuncu tek odaya girer ve rastgele 5 oyuncu mutanta dönüşür.
  • Koca kafa modu ile 20 oyuncuya kadar oyuncular iki tarafa bölünür. Oyuncular öldürdükleri düşman başına puan kazanır ve belli bir puana ulaşan oyuncu Koca Kafa Kahramanına dönüşür.

Battle Teams 2 Hangi Platformda?

Battle Teams 2 Hangi Platformda?
Battle Teams 2 Hangi Platformda?

Her kullanıcısı adına onlarca çevrimiçi oyun modu imkânı sunan, bu oyunu oynaması için hiçbir kullanıcısından herhangi bir ücret talebinde bulunmayan ve bu anlamda oynanması tamamen ücretsiz olan çok oyunculu taktiksel bir FSP oyunu olan battle teams 2, çevrimiçi oyun alanında büyük bir fark yaratır. Bu çevrimiçi oyun ile vakit geçiren her kullanıcı, battle teams 2 hangi platformda sorusunu kendisine sormuş bulunur. Bu soruya cevap arayan her kullanıcının karşısına net bir cevap olarak Microsoft Windows çıkar. Bu anlamda Microsoft şirketinin geliştirmiş olduğu bu işletim sistemi, dünyada en çok kullanılan işletim sistemi ailesi olarak göze çarpar. Bu platform dahilinde yer alan battle teams 2 çevrimiçi oyunu, 4 gb bellek, 18 gb disk alanı, GeForce GT 520M ekran kartı gibi özellikleri bünyesinde barındırır ve bu kapsamda tüm kullanıcılarına hizmet sunar.

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın